Tagi

O MNIE

 

Fotografia Ślubna jest moją pasją, daje mi poczucie realizacji i szczęścia. Jestem z nią związany od zawsze. Pierwsze próby podejmowałem już w szkole podstawowej, gdy na I Komunię Świętą otrzymałem w prezencie Smienę. Sztukę fotografowania oraz obróbki zdjęć doskonaliłem w technikum i na studiach. Dzięki niej poznałem
w Biłgoraju moją drugą Połowę, gdy jako fotograf weselny wykonywałem zdjęcia ślubne koleżance ze studiów.

Jestem fotografem z zamiłowania i pasji, dlatego niezależnie czy wykonuję reportaż ślubny, sesje w plenerze, portrety czy FOTOKAST ŚLUBNY zawsze staram się uchwycić w prezentowanych pracach piękno i emocje obecne w każdym z nas. 

Odkąd sięgam pamięcią niezwykłym obrazom towarzyszyła czarowna muzyka. Naturalnym było dla mnie ożywienie zdjęć elementami filmu i dźwięku. Udało mi się to uzyskać tworząc FOTOKAST ŚLUBNY. W realizacji tego pomysłu pomaga mi profesjonalny sprzęt wykorzystywany podczas tworzenia fotoreportażu z wesela ( Nikony pełna klatka, rejestratory dźwięku). 

Pragnę zatrzymać chwilę na fotografii, uchwycić w filmie, zapisać w FOTOKAŚCIE ŚLUBNYM. Będzie ona niezapomnianą pamiątką przywołującą wspomnienia i wzruszenia Dnia Ślubu. 

Fotografuję głównie na terenie woj. lubelskiego i podkarpackiego, ale podejmę się pracy na innym terenie.

(Lublin – Biłgoraj – Kraśnik – Leżajsk- Stalowa Wola - Zamość - Rzeszów)

Dane kontaktowe

Usługi fotograficzne Foto-Mikado 
Marek Ziemichód
ul. Narutowicza 88a
23-400 Biłgoraj
tel. 606 393 158
marek(małpa)fotografiaslubnabilgoraj.pl